WARSZTATY FILMU ŚLUBNEGO

Gdybym miał opisać moje filmy to nazwałbym je kompromisem pomiędzy artystyczną wizją, a pamiątką z dnia ślubu i wesela. Jest to ok. 15 minutowa forma wypełniona najpiękniejszymi ujęciami oraz przepleciona narracją z przemów. A to wszystko zarejestrowane w dniu ślubu, bez tracenia czasu na dodatkowe plenery i bez wożenia statywów i sliderów.
Nazywam to takim reporterskim mięchem, ale w estetycznym wydaniu i bez przesadzonego artyzmu, aby tylko być za wszelką cenę alternatywnym. Czyli coś, co będzie modne również za 5 czy 10 lat i sprawdzi się jako uniwersalna pamiątka. I takie wartości przekazuję na moich warsztatach oraz uczę jak w 12 godzin reportażu zebrać materiał na takie mięcho.

MOJE WARTOŚCI

Kiedyś po prostu chciałem robić filmy. Wieloletnie doświadczenie otworzyło mi oczy na to, co jest piękne i wartościowe. Dziś już wiem, co jest dla mnie najważniejsze w tworzeniu filmów ślubnych. Nadszedł czas, aby podzielić się z Wami moją wiedzą, a także zdradzić Wam kilka sekretów ułatwiających pracę. Opowiem Wam o mojej drodze w branży ślubnej, jej blaskach i cieniach. Obiecuję solidną dawkę motywacji!

Przyjdź na moje warsztaty, jeśli

  • jesteś świeżo upieczonym filmowcem, który dopiero ma zamiar zacząć swoją przygodę
  • jesteś filmowcem z niewielkim doświadczeniem w branży ślubnej, który chce znaleźć swoją ścieżkę rozwoju
  • jesteś średnio doświadczonym filmowcem, który chce przenieść biznes na wyższy poziom

  • pragniesz robić filmy, które Ci się podobają, a nie takie, jak robią wszyscy
  • chcesz dowiedzieć się czegoś nowego oraz poukładać swoją dotychczasową wiedzę
  • poszukujesz nowych inspiracji oraz motywacji do działania na kolejne sezony

PROGRAM WARSZTATÓW

Na dobry początek dnia

Chciałbym opowiedzieć Wam kilka słów o sobie, jak to się stało, że jestem w tym miejscu, w którym właśnie stoję. Zdradzę Wam również, co jest dla mnie najważniejsze w tworzeniu filmów ślubnych. Chętnie dowiem się, skąd się wziął u Was pomysł na bycie filmowcem. Zastanowimy się jak znaleźć Parę, z którą będziecie nadawać na tych samych falach. Zazwyczaj wszystko wygląda kolorowo ale, warto pomyśleć, kiedy trzeba powiedzieć nie.

Co najpierw, pomysł czy sprzęt?

Mówią, że ponoć telefonem też można nakręcić dobry film, więc zastanowimy się ile w tym prawdy i od czego trzeba zacząć. Poruszymy takie tematy jak krótki lub długi film ślubny, oraz czy pracować solo lub w zespole, a także jak ważny jest dźwięk w filmie ślubnym oraz co on wnosi. Temat, na który wiele osób na pewno czeka to wybór sprzętu do filmowania,  zajrzymy więc do mojego plecaka i opowiemy jak ułatwić sobie pracę, oraz co za tym idzie, jak dostrzegać więcej.

Sekret emocji – dzień ślubu

To właśnie ten dzień i te sekundy, kiedy macie tą wyjątkową możliwość zapisać czyjeś wspomnienia i emocje. Pokażę Wam, co zrobić, żeby wycisnąć z reportażu jak najwięcej. Poszukamy emocji tam, gdzie na pewno byście się ich nie spodziewali, jednocześnie analizując każdą część dnia ślubu. Podejmiemy tematykę elementarnych zasad języka filmu. Porozmawiamy o tym, czy w dniu wesela da się panować nad kadrem, światłem i dźwiękiem.

Montaż – tetris level hard

Myślenie o montażu tak naprawdę zaczyna się już podczas filmowania, dlatego powiem Wam co zrobić, aby usprawnić ten proces. Pokażę Wam mój workflow i sposób na to, jak buduję narrację w filmie ślubnym krok po kroku, m. in.  przez wykorzystanie dźwięków. Porozmawiamy o tym, skąd brać muzykę do filmów i jak szukać utworów, które będą współgrać z obrazem. Zdradzę Wam mój sekret jak uzyskać piękne i naturalne kolory bez wysiłku.

Daj się poznać – o biznesie

Czas na pokazanie Waszych prac potencjalnym klientom. Pokażę Wam jak powinna wyglądać nowoczesna strona internetowa i co musi na niej się znaleźć. Dam Wam kilka prostych wskazówek, które pomogą zadbać o Wasz wizerunek w social media. Podpowiem co się u mnie sprawdziło, a co nie. Porozmawiamy o tym, jak stworzyć czytelną ofertę, która pomoże Wam zdobyć zlecenie. Dowiecie się, jakie zapisy w umowie są ważne, a których lepiej unikać.

Tips&Tricks oraz luźne gadki

Praca filmowca ślubnego to praca z ludźmi, więc podejmiemy temat współpracy z fotografem i innymi usługodawcami. Zdradzę moje patenty na organizację pracy – któż nie chciałby zaoszczędzić czasu prostymi sposobami. Będzie też chwila na zadawanie pytań. Obiecuję, że postaram się odpowiedzieć nawet na te najbardziej niewygodne. Jeśli będziecie mieli ochotę to podyskutujemy na temat Waszych dokonań, oraz tego, co byście chcieli zmienić.

RABAT DLA UCZESTNIKÓW

Drewniany Sklep, jako partner warsztatów, przygotował dla Was specjalną ofertę.
Otrzymacie jednorazową zniżkę -20% na zamówienie złożone w sklepie online.

Opinie uczestników

INFORMACJE PRAKTYCZNE

NAJBLIŻSZA EDYCJA – V

Termin

????????

Lokalizacja

Łódź

Czas trwania

10:00 – 21:00

Koszt

???? PLN

Zapisy

ZAMKNIĘTE
Zapraszam do Łodzi, miasta, w którym swoją filmową przygodę rozpoczęło wielu znanych aktorów, reżyserów i operatorów. Spotkamy się w designerskim Puro Hotel, który swoimi przepięknie zaprojektowanymi wnętrzami pobudza kreatywność i napędza do działania. Będziemy mieli do swojej wyłącznej dyspozycji kameralną salę kinową Cinema Paradiso, aby móc w pełni oddać się filmowym doświadczeniom.
Aby nie zabrakło nam energii, będziemy mieć spory zapas świeżej kawy, herbaty i wody, a plan dnia przewiduje również przerwę na lunch, na który zaprosimy Was do jednej z restauracji na terenie położonej tuż obok Manufaktury.

ZAPISY NA WARSZTATY

Nie mogę się doczekać, aby Cię poznać!
Wypełnij formularz i zapisz się na warsztaty.

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

W warsztatach może wziąć udział osoba prowadząca działalność gospodarczą oraz osoba prywatna. Wystawiam faktury zwolnione z VAT. Warunkiem rezerwacji jest dokonanie wpłaty całej kwoty. Ilość miejsc ograniczona.