Cześć, mam na imię paweł!

Na początku w pracowni filmowej pomagała mi moja żona Kasia, ale od kiedy zapragnęliśmy powiększyć naszą rodzinę, to wszystkim zajmuję się właśnie ja. Przez ponad 10 lat filmowania ślubów i wesel stworzyłem ponad 200 historii zakochanych par. Dzięki mojemu doświadczeniu mogę skupić się na Was oraz na Waszych emocjach. Reportaż ślubny to dla mnie minimalizm sprzętowy, ale jednocześnie jestem maniakiem rezerwowego wyposażenia oraz wielu kopii zapasowych, więc możecie spać spokojnie.
Jestem fanem motoryzacji i nowych technologii, kiedyś prowadziłem nawet własny kanał z filmami o tematyce tuningowej. W wolnych chwilach składam klocki Lego. Od zawsze byłem związany z muzyką i dźwiękiem, łącznie z krótkim epizodem pracy w radiu. Pewnie dlatego poświęcam sporo czasu podczas montażu na pocięciu utworów i poskładaniu ich tak, aby precyzyjnie komponowały się z częścią narracyjną. Planowanie budżetu poprzez wypełnianie tabelek arkusza kalkulacyjnego uważam za fajną rozrywkę.

Napisali o LOWMI

Moje filmy wielokrotnie były publikowane na łamach wielu portali oraz blogów o tematyce ślubnej. Jest to dla mnie duża motywacja, aby robić to jeszcze lepiej. Stworzyłem moją autorską formułę warsztatów dla filmowców ślubnych, a cztery edycje tego wydarzenia zaowocowały sporą grupą uczestników, którzy otrzymali solidną dawkę wiedzy oraz inspiracji do tworzenia filmów ślubnych.
Od wielu lat należę do WEVA – międzynarodowej organizacji zrzeszającej profesjonalnych filmowców ślubnych z całego świata. W 2018 roku zdobyłem dwie nagrody w ich corocznym konkursie, a w 2019 roku zasiadłem w jury tego konkursu i miałem ogromny zaszczyt wybrać najlepsze polskie filmy ślubne. W 2021 roku ponownie udało mi się zdobyć się dwie nagrody w tym konkursie.