ROMA & MATEUSZ

Ceglarnia Jarosławki | Wesele w stodole

Na pewno coś jest w tym, że wyjątkowe miejsca przyciągają wyjątkowych ludzi. A wtedy nawet deszczowa pogoda nie jest przeszkodą, żeby celebrować miłość, przyjaźń i spotkanie w gronie najbliższych. Przyjeżdżając do Ceglarni podświadomie czuliśmy, że czeka nas coś niesamowitego. Nie pomyliliśmy się! Już po chwili zginęliśmy w wirze ślubnych przygotowań, łapaliśmy każdy piękny kadr, każdy uśmiech i łzę. Pamiętajcie, że klip jest tak naprawdę tylko małą zapowiedzią pełnego filmu.

 

Jak zapewne zauważyliście Roma miała dwie suknie ślubne, czemu by nie! My nie umiemy się zdecydować która piękniejsza. A może to dylemat którego nie da się rozwiązać. Może trzeba zapytać druhen? Na pewno zanim by odpowiedziały zaraziłyby nas swoim śmiechem i skończylibyśmy szalejąc na parkiecie.

 

Jesteśmy absolutnie pewni, że miłość tych dwojga jest wielka i trwać będzie wiecznie. Tylko z takim przekonaniem, o pewnej wzajemnej miłości, nie mając żadnych wątpliwości, można poślubić drugiego człowieka. Dlatego życzymy Wam wszystkim tego, czego namiastki mogliśmy zobaczyć tego dnia w Ceglarni na ślubie Romy i Mateusza. Patrzcie sobie w oczy i zapominajcie o całym świecie!

 

Miejsce: Ceglarnia Jarosławki
Dekoracje: INNA Studio
Fotograf: Aga Bondyra
Muzyka: M.Band
Prosecco Van: Od Chłopaków