Cześć!

Naszą pracownię filmową tworzą dwie osoby: Kasia i Paweł. Mieszkamy w Łodzi, choć żadne z nas nie jest rodowitym łodzianinem, a jednak nasze drogi połączyły się w środku Polski. Jesteśmy razem już 9 lat, aż trudno nam czasem uwierzyć w to, że czas płynie tak szybko. Poznaliśmy się w miejscu, w którym żadne z nas nie szukało męża ani żony, bo w klubie, a oboje nie jesteśmy klubową zwierzyną. Przeznaczenie, któremu nieświadomie pomogli nasi przyjaciele, którzy też zostali niedawno małżeństwem. Ślub wzięliśmy dwa lata temu i uwierzcie nam, była to jedna z lepszych decyzji w naszym życiu! Każdego dnia kochamy się jeszcze bardziej, a to, że możemy dodatkowo spełniać się razem w pracy i pasji, która nas łączy jest rewelacyjne.

Wspólnie uwielbiamy dobre jedzenie, choć bywamy niezdecydowani jeśli chodzi o wybór miejsca. Poważnie, to nie jest łatwe. Razem gotujemy specjały kuchni włoskiej i meksykańskiej, a Paweł zawsze się śmieje, jak Kasia po raz setny mówi, że bardzo lubi zapach czosnku. Wieczory spędzamy często na czytaniu książek oraz oglądaniu dobrych seriali. Jedno i drugie to temat rzeka, aktualnie ugrzęźliśmy w kryminałach i ciężko nas przekonać do czegoś innego. Nasze życie byłoby nudniejsze bez naszego kota o imieniu Buddy, dla którego nie wiedząc czemu jedyną słuszną porą na przytulanie jest godzina czwarta rano. Ale ten futrzak daje nam tyle radości, że wybaczamy nocne próby sprawdzenia czy na pewno śpimy.

PAWEŁ

Fan motoryzacji i nowych technologii, kiedyś prowadził nawet własny kanał z filmami o tematyce tuningowej. Na trzydzieste urodziny spełnił swoje marzenie o posiadaniu klasycznego auta na glebie. Popołudnia spędza na zabawie w bycie DJ’em. Od zawsze związany był z muzyką i dźwiękiem, łącznie z krótkim epizodem pracy w radiu. Przykuwanie dużej uwagi do dźwięku w naszych filmach nie jest przypadkowe. Paweł poświęca sporo czasu podczas montażu na pocięciu utworów i poskładaniu ich tak, aby precyzyjnie komponowały się z częścią narracyjną. Planowanie budżetu poprzez wypełnianie tabelek arkusza kalkulacyjnego uważa za fajną rozrywkę.

KASIA

Miłośniczka delektowania się pięknem otaczającego nas świata. Urodzona artystka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Godzinami może przeglądać albumy o sztuce i fotografii, uwielbia analizować stare, rodzinne zdjęcia. W naszej pracowni wykonuje najcięższą pracę, czyli selekcję materiału. Pracę nad filmami dzieli z prowadzeniem własnego sklepu internetowego z autorską biżuterią oraz ozdobami do włosów pod szyldem Jeżka. Pracując nad nowymi kolekcjami biżuterii pochłania gigantyczną ilość audiobooków. Czekolada w każdej ilości zawsze będzie dla niej najlepszym prezentem.

Napisali o nas

Nasze filmy wielokrotnie były publikowane na łamach wielu portali oraz blogów o tematyce ślubnej. Jest to dla nas duża motywacja, aby robić to jeszcze lepiej. Stworzyliśmy naszą autorską formułę warsztatów dla filmowców ślubnych, a dwie edycje tego wydarzenia zaowocowały sporą grupą uczestników, którzy otrzymali solidną dawkę wiedzy oraz inspiracji do tworzenia filmów ślubnych.

Od wielu lat należymy do WEVA – międzynarodowej organizacji zrzeszającej profesjonalnych filmowców ślubnych z całego świata. W 2018 roku zdobyliśmy dwie nagrody w ich corocznym konkursie – 3 miejsce w kategorii najlepszy filmowiec oraz 3 miejsce w kategorii najlepszy skrót ślubny. W 2019 roku zasiedliśmy w jury tego konkursu i mieliśmy ogromny zaszczyt wybrać najlepsze polskie filmy ślubne.