JUSTYNA & SEBASTIAN

Hotel Wodnik Wrocław | Emocjonalny ślub w centrum Wrocławia

Tak jak mówi Kati, świadkowa Justyny i Sebastiana, świętujemy dziś we Wrocławiu, mieście szczególnie bliskim sercu naszej Młodej Pary. My do Wrocławia zawsze jedziemy w podskokach! Coś takiego jest w tym mieście że przyciąga, tym bardziej nie dziwimy się, że Justyna i Sebastian właśnie tutaj złożyli sobie przysięgę małżeńską. W kościele w centrum miasta, we wnętrzu które majestatycznie podkreśla powagę sytuacji. Ale zacznijmy od początku…

 

Przygotowania odbywały się w Hotelu Wodnik, pełnym od gwaru przyjaciół i rodziny. Uśmiechy bliskich oraz ręce chętne do pomocy są na wagę złota w tym stresującym często momencie. Zastanawialiście się czym pojedziecie do ślubu? A Wasi świadkowie? Oni zadbali również o nich.
Co dwa samochody to nie jeden! Pamiętajmy te tłumy przechodniów, którzy zatrzymywali się i robili zdjęcia.

 

Powrót na miejsce wesela najlepiej w tym przypadku zaplanować… barką! Niezapomniana atrakcja dla wszystkich i nieśpieszny moment wytchnienia. A na weselu dużo się dzieje, liczne toasty, zabawa, pogawędki przy winie, ale czasem zdarza się tak, że najbliższe osoby sprawiają niezapowiedziany prezent, który powoduje wybuch radości. Jaki? Zobaczcie sami.

 

Justyna i Sebastian to para, której uśmiech nie schodzi z twarzy chyba nigdy. Przez co pobili nasz rekord ujęć z uśmiechniętymi nowożeńcami. Piękna Panna Młoda, Przystojny Pan Młody, ich wielka miłość, goście, miejsce, co tu dużo mówić, wszystko było po prostu perfekcyjne!

 

Miejsce: Hotel Wodnik Wrocław
Fotograf: Joanna Jaskólska
Muzyka: Mistrzowskie Wesele